100 jaar Igema

2 min
Process equipment

Enkele jaren geleden vierden wij onze 40-jarige samenwerking met IGEMA, specialist in ketelcontrole en warmte-engineering. Al vele jaren verdelen we hun peilglazen, niveauregelaars, begrenzers, ventielen, stoom- en condensaatsystemen. En met reden, want IGEMA is het summum van efficiëntie op vlak van meet- en regeltechniek. Vandaag zetten we onze partner graag in de bloemetjes, want IGEMA bestaat 100 jaar.

Meet- en regeltechniek voor stoomsystemen

IGEMA biedt duurzame, failproof en onderhoudsarme meet- en regelsystemen voor stoomketels en innovatieve thermische techniek voor een optimaal gebruik van stoomenergie in het productieproces. Hun peilglazen en regelaars/begrenzers worden al een eeuw wereldwijd ingezet aan stoomketels en tanks omwille van hun kwaliteit en betrouwbaarheid. 

De werking van stoomketels wordt onderworpen aan hoge veiligheidseisen, maar daar is de apparatuur van IGEMA volledig op voorzien. Het kwaliteitsmanagement garandeert de hoogste kwaliteit van het process equipment. De toestellen functioneren conform de drukrichtlijn 2014/68/EU en worden ontworpen volgens de huidige standaarden voor stoomketels (TRD, AD-2000, ASME boilers, …). Original equipment manufacturers (OEM’s) en exploitanten van kerncentrales kennen ondertussen de vele voordelen van de producten van IGEMA.

TAS, meer dan 40 jaar verdeler van IGEMA

Binnen ons gamma process equipment is IGEMA een vaste waarde voor ingenieurs en techniekers in de procestechniek. Je kunt bij ons terecht voor:

We hopen nog zeer lang partner te mogen zijn van IGEMA en we wensen hen een dikke proficiat met hun jubileum!

Anderen lazen ook:

Power transmission
Nieuwe high-performance spider voor spelingvrije servokoppeling

KTR heeft een nieuwe spider in het assortiment die het prestatieniveau van de spelingvrije servokoppelingen van het type ROTEX GS op het ... Lees meer

20 Sep 2022 2 min

Power transmission
Hoe laat ik de flenskoppeling van een motor vlot vervangen?

Gebruikt u geregeld een heftruck, ladderlift, bulldozer ... of eender welke andere machine met mobiele hydrauliek, zoals een chapemachine of ... Lees meer

14 Jan 2020 4 min

Process equipment
Warmtewisselaar: wat is de juiste keuze voor uw industrieel project?

Hoe kies ik de juiste warmtewisselaar voor mijn project? U wilt een installatie bouwen voor processen waarbij vloeistoffen of gassen afgekoeld ... Lees meer

28 Jan 2020 5 min

Procestechnologie en aandrijftechniek voor elke sector, dat is TAS.